Diskusní téma: Diskuzní fórum

Datum: 14.11.2012

Vložil: Peky

Titulek: zase debakl

Tak je tu zase debakl, tentokrát se šťastným koncem pro nás. Už se těším na sobotu až si zase po dlouhé době zahraju.

Datum: 13.08.2012

Vložil: Mirek Sv.

Titulek: Nová sezóna

Nazdar sportovci,

pokud někdo na stránky chodíte - letos začne nereliga určitě dříve. Je potřeba
začít pracovat na sestavě atp.

S pozzdravem Mirek Sv.

Datum: 26.03.2012

Vložil: Mirek Sv.

Titulek: Finále

Myslím si , že konec soutěže a samotné finále bylo důstojným vyvrcholením našeho účinkování v JHL. Poslední tři uktkání byla pro nás těžká, vzhledem k nízkému kádru.
Únava byla naším dalším soupeřem. V samotném finále jsme si vybrali smůlu dokonale.
Odražený první gól od bruslí, druhý moje fatální chyba, kdy mě sjel puk z čepele a místo
přihrávky na křídlo jsem obdaroval soupeře a nabídl laciný gól. Pak jsme namazali ještě
asi 3x. Nutno přiznat, že soupeř byl lepší, mladší, rychlejší a vyhrál určitě zaslouženě.
Samotné score mohlo ovšem pro nás vypadat mnohem lépe.
Tak zdar zase někdy v říjnu, jestli mě budou držet kosti pohromadě.

Datum: 05.03.2012

Vložil: Mirek Svoboda

Titulek: Daliměřice

Včera smolný zápas. Daliměřice byli lepší, to je nutno si přiznat, ale porazili nás rozhodčí.
První gól sice laciný, špatné postavení golmana, ale druhý a třetí po faulech na nás, které
rozhodčí neodpískali, ke čtvrtému gólu vůbec nedošlo. Ten si Ondra Novotný pod tlakem
vymyslel. Ještě, že mu jí ten Tomáš Jansta neprásk, ale zasloužil by si jí.
Po zápase jsem mluvil (na pivě) s klukama z Daliměřic, protože se s některými znám.
Golmana a několik hráčů měli "černochy." Je to těžké. Na soupisce, kterou předložili
před sezónou, mají polovinu fotek. Nikdo to už pak nezkontroloval, takže provedení
konfrontace nemá smysl.
Snad to bude příští zápas lepší, šťastnější.
S pozdravem Mirek Sv.

Přidat nový příspěvek