HC Kopidlno - HC Běchary 4:2

HC Kopidlno - HC Čerti Běchary

4:2 (0:1,3:1,1:0)

Branky: Pekárek, Michal(Pekárek), Odvátko(Michal), Jansta(Jaroš)

A bylo tu první derby proti Čertům Běchary, i když po těch několika sezónách si soupeř  měl již  dávno změnit název na Dřevorubci Běchary.  Jako v každém vzájemném zápase používali hráči Běchar hokejky spíše jako sekery k čemuž byly rozhodčí hodně benevolentní.  Od začátku zápasu jsme byly lepším týmem, lépe jsme bruslili měli více ze hry a více brankových příležitostí, soupeř se každého puku zbavoval vyhozením puku ze třetiny do středního pásma, což sice nebylo příliš hokejové ale za to účelné neboť se z jedné ze čtyř šancí zápasu  Běchary dostaly do vedení a díky svému 60. letému brankáři i vyhráli první třetinu. V druhé jsme pak už převzali vedení zápasu a vyhráli nejmenším rozdílem v histrii vzájemných zápasů 4:2.  Hráčem zápasu byl bezpochyby brankář Běchar Květoslav Pavlů, který mnohdy přiváděl hráče Kopidlna k zoufalství, když kryl přibližně 70 střel Kopidlna a inkasoval pouze 4x.