HC Kopidlno - Daliměřice 12:4

HC Kopidlno - Daliměřice 12 : 4  (2:1,5:2,5:1)

Sestava: Kordík - Plíšek, Šebík - Kosina, Roďan - Pekárek Z., Hyršal, Komárek - Jaroš, Jansta, Roubal - Odvárko, Potoček

Branky: Jaroš(Roubal), Jaroš(Odvárko, Kosina), Jaroš(Jansta), Pekárek Z.(Hyršal, Komárek), Jansta(Jaroš, Plíšek), Pekárek Z.,(Odvárko), Kosina, Jaroš(Plíšek), Komárek(Jaroš), Plíšek, Roubal(Kosina), Odvárko(Kosina)

Poslední zápas před vánocemi jsme nastoupili k zápasu s mužstvem od Trutnova Pěnčín/Daliměřice. Soupeři jsme museli půjčit brankáře Láďu Havla, ale to bylo vše, co jsme jim chtěli nechat.  Nervózní začátek strhl na naší stranu čistým hattrickem  dnes šestibodový Jakra Jaroš.  Dalimeřice drželi krok do poloviny druhé třetiny, kterou jsme nakonec vyhráli 5:2 a o výsledku bylo skoro rozhodnuto. Po dvou třetinách odešel Jansta s Šebíkem a hrálo se na dva útoky a soupeře jsme suveréně přehráli a přestříleli. Skóre mohlo být o poznání větší, ale né všechny nájezdy na brankáře Havla se nám nepovedlo proměnit. Příští a poslední letošní zápas nás čekájí nepříjemné Robousy a to 28.12.2011.