HC Kopidlno - HC Daliměřice 3:4

HC Kopidlno - HC Pěnčín/Daliměřice  3:4 (2:0, 1:1, 0:3)

Sestava: Kordík - Komárek, Svoboda -  Kosina, Potoček - Jaroš, Jansta, Pekárek Zd.- Hyršal, Roubal, Odvárko

Branky:Jansta Tomáš (Jaroš Jaroslav), Jansta Tomáš (Jaroš Jaroslav), Hyršal Luboš (Odvárko Jiří),

Trestné minuty: Pekárek Zd. 2, Kosina 2, Jansta 10 os.t.

K předposlednímu zápasu nadstavby jsme již jako jistý postupující nastoupili proti týmu HC Daliměřice, který ještě živil naději na postup. To by ale musel náš tým porazit, což se mu s vělkým přispěním rozhodčího Novotného povedlo.

Do zápasu jsme vstoupili i přes značné oslabení týmu dobře a vedli po dvou brankách Jansty 2:0, tak i skončila první třetina.  V druhé jsme dvoubrankový náskok udrželi, když přidal branku na 3:1 Hyršal. Poslední třetinu jsme přestali bruslit a soupeř dvěma brankami srovnal na 3:3. K tomu pomohli i rozhodčí, kteří nakonec vymysleli pro Daliměřice vítězný gól, který však vůbec nepadl. Celý stadion včetně hostů v restauraci rozpažoval, že branka nepadla, jen rozhodčí Novotný z nemožného úhlu viděl puk za brankovou čarou. Zřejmě vidí v 4D.  Tak se tedy zrodila první porážka v nadstavbě 3:4.  To nic nemění na tom, že náš tým postoupí do play -off.