HC Kopidlno - HC Lužany 10:4 (play-off - semifinále)

HC Kopidlno - HC Lužany   10 : 4  (4:1, 2:0, 4:3)

Sestava: Kordík - Kosina, Komárek - Plíšek, Svoboda - Jaroš, Jansta, Pekárek Zd. - Kořínek, Hyršal, Odvárko - připraveni Šebík, Potoček

branky: Jaroš (Jansta, Svoboda),  Jansta (Pekárek Zd., Plíšek), Pekárek Zd. (Jansta) Odvárko(Svoboda), Pekárek Zd.( Svoboda)  Jansta (Jaroš) Kořínek (Odvárko, Svoboda) Jansta (Pekárek Zd.) Kořínek (Odvárko, Hyršal) Hyršal (Odvárko)

Trestné minuty: Jansta 2, Kosina 2, Kořínek 2, Svoboda 2

Tak je to tady, jsme ve finále. Další důležitý krok jsme udělali v semifinále proti mužstvu HC Lužany, které jsme porazili hladce 10:4. První dvě třetiny se nám velice povedly, díky nasazení a zodpovědnosti jsme vyhráli první třetinu 4:1, kdy především za stavu 2:1 po brankách Jansty a Jaroše, obětavý zákrok Odvárka zastavil puk mířící do prázdné branky Kordíka a Odvar tak odmítl  vyrovnání na 2:2. Vzápětí Pekárek přidal třetí branku a Odvárko uzavřel skóre první třetiny na 4:1. V druhé třetině jsme přidali další dvě branky z hokejky Pekárka a  Jansty. A do kabin se šlo za slibného stavu 6:1. Začátek třetí třetiny se nám naší laksnotí nevyplatil. Sice ještě Kořínek přidal sedmou branku, ale soupeř po našich chybách a nedůrazu třemi rychlými brankami snížil na 7:4. Od desáté minuty třetí třetiny jsme však opět začali jezdit a bojovat a třemi brankami Jansty, Kořínka a desátou Hyršala dovedli zápas do  vítězného konce v poměru 10:4.

Ve finále vyzveme v pátek 23.3.2012 od 18:00 hodin první tým základní části i nadstavby Hc Hastrman, který porazil tým Hc Dobrá Voda 3:2. Přijďte nás podpořit do hokejové haly v Jičíně.