HC Kopidlno - HC Robousy 4:7

HC Kopidlno - HC Robousy 4:7 (2:2, 1:3,1:2)

Sestava: Čistecký - Pekárek Z., Kosina - Potoček, Plíšek - Jansta, Jaroš, Kořínek - Odvárko, Hyršal, Komárek

Kanadské bodování: Jaroš(Jansta), Kořínek(Jansta, Jaroš), Jansta(Jaroš), Kořínek(Pekárek Z.)

Velmi nevydařené utkání, kdy soupeř z minima vytěžil maximum a naše mužstvo po chybách v obraně se nedokázalo více prosadit ani v koncovce před brankou soupeře. Po nevydařeném začátku, kdy jsme rychle prohrávali 0:2 jsme dokázali do koce třetiny v závěru vyrovnat na 2:2. Ve druhé třetině jsme se dostali do vedení na 3:2, ale zanedlouho soupeř vyrovnal a náledně otočil na 3:5. Ve třetí třetině jsme soupeře přehrávali, ale nedokázali jsme tlak přetavit v góly. Když už se nám v závěru podařilo snížit na kontakních 4:5 dostali jsme další dvě laciné branky a soupeř nás porazil 4:7.