HC Rona - HC Kopidlnol 6:7 (play-off - čtvrtfinále)

HC Ronal - HC Kopidlno   6:7 (0:2,1:3,5:2)

sestava: Kordík - Kosina, Plíšek - Jaroš, Jansta, Komárek - Svoboda, Hyršal, Odvárko

branky:Jansta Tomáš(Komárek. Svoboda M.), Odvárko(Kosina, Svoboda M.), Komárek(Jansta, Plíšek), Jaroš(Plíšek), Jansta(Jaroš), Jansta(Jaroš), Plíšek(Jansta)

Nemožné se stalo skutečností a Ronal poprvé okusil chuť porážky a to ve čtvrtfinále. Nasazení, obětavost, zodpovědnost a vůle po vítězství vedla naše mužstvo k neuvěřitelnému výkonu, ze kterého se domácím musela točit hlava. Po dvou třetinách jsme vedli 5:1 a to musel být pro hráče Ronalu těžko ztravitelný krajíc. Proto na naše mužstvo v poslední třetině nastoupil a během 10 minut bylo vyrovnáno. Ale naši hráči si vedení vzali zpět a dvěma brankami zvýšili na 7:5. Soupeř už jen stačil 15 vteřin před koncem snížit na 7:6 a největší překvapení sezóny bylo na světě. Za zmínku stojí výkon Tomáše Plíška, který nejen na dva góly nahrál, ale po 58 minutách na hřišti bez odpočinku, když nebereme ty dvě minuty co byl na trestné, ještě vsítil rozhodující branku. Tak vzhůru do dalších bojů.