HC Libáň - HC Kopidlno  4 : 4  (2:3, 0:0, 2:1)

Sestava: Kordík - Potoček, Šebík - Kosina, Plíšek - Jansta, Jaroš, Pekárek Z.- Komárek, Hyršal, Odvárko - Roubal, Mráz, Březský

Branky: Březský, Jaroš (Jansta), Jansta (Jaroš), Jansta(Jaroš)

TM - Plíšek 2 + 10, Komárek 2, Odvárko 2

K tomuto derby zápasu jsme nasoupili s cílem bodovat a získat dva body do tabulky. Ale od začátku sjme kupili jednu chybu za druhou a v polovině první třetiny jsme po dvou samostatných nájezdech prohrávali 2:0. Nová posila z Komety Březský zavelil pumelicí za modrou čárou, která sice cestou ještě skočila o led, ale překvapila hostujícího brankáře a znamenala začátek obratu v utkání. Do konce třetiny jsme  po brankách Jaroše a Jansty otočili skóre na 2:3. V prostřední části jsme měli více ze hry ale nepovedlo se nám vstřelit branku. Když soupeř po dalším újezdu srovnal na 3:3 přišla rychlá odpověď z hokejky Jansty na 3:4. Vedení jsme si nechali vzít další zbytečnou chybou tři minuty před koncem. Rozhodnití měl na hokejce Jansta, Jaroš a v poslední minutě i Pekárek, ale brankáře hostí nikdo z jmenovaných nepřekonal a zrodila se tak  naše první remíza.