HC DOBRÁ VODA - HC KOPIDLNO

1 : 3          (0:1, 0:1,1:1)

sestava: Kordík - Jansta, Komárek - Kosina, Maryška- Jaroš, Pekárek,Hanuš-Odvárko, Svoboda, Brodský
branky: Maryška(Brodský), Pekárek(Jansta, Jaroš), Jansta (Pekárek)

Utkání mezi dvěma týmy s již jistým postupem, ve kterém šlo pouze o čest a slávu, pojali lépe hráči týmu HC Kopidlno. Stavěli především na výkonu svého gólmana, který působil jistým dojmem, a ty šance, do kterých obrana Kopidlna jindy útočně naladěný tým Dobré Vody pouštěla, s přehledem zneškodnil.

Vedení přišlo znanadála, když se 17 vteřin před koncem první třetiny ranou od modré přesně trefil Jiří Maryška do koutu branky. Dobrá Voda se i nadále prosazovala velmi těžko a při přesilovce prostřelil i tentokrát zpoza hradby těl vyhlížejícího brankáře Jahelku, navrátilec Zdeněk Pekárek. Domácí dotlačili puk do branky až ve 35. minutě, ale rozhodčí branku pro postavení útočícího hráče v brankovišti neuznal. Po dvou třetinách tak bylo skóre utkání 0-2 ve prospěch Kopidlna.

I ve třetí třetině Dobrá Voda marně dobývala branku soupeře, a když ve 47. minutě Jansta v úniku zakončoval střelou golfem z prostoru metr před bránou, dostalo se Kopidlno do pohodlného náskoku 3-0. Domácí sice rychle snížili na rozdíl dvou branek, když brankáře přehodil Jiří Špicar, ale z vítězství 3-1 se radovalo Kopidlno.