HC KOPIDLNO -  HC ZMIJOZEL

4 : 2  (0:0,2:1,2:1)

SESTVAVA: Kordík: Maryška, Plišek - Kosina, Roďan - Jansta, Jaroš, Mácha - Komárek, Svoboda,Kraus -  Brodský, Odvárko
BRANKY: Plíšek (Maryška), Mácha (Jansta), Mácha(Jaroš),Mácha(Kosina)

Utkání začalo velmi opatrně a to minimum šancí, které si týmy v jeho první polovině vytvořili, v poklidu zlikvidovali skvělí brankáři Luděk Kordík a David Kotlář. Zeď v brankách prolomil ve 30. minutě až Tomáš Plíšek v dresu Kopidlna, na jehož trefu krátce na to navázal Jan Mácha. Hosté se zdáli být zaskočení, ale do utkání je ve 40. minutě vrátil Míra Křepel svou již 12. brankou v sezóně.

Nádech k obratu však hostům přibrzdila přestávka, po které znovu udeřil Jan Mácha a vrátil domácím potřebný klid. Zmijozel tlačil, ale snížit se mu podařilo až v čase 58:10, když se po přihrávce Míry Křepela prosadil Jan Kynčl. Křepel se druhým bodem v utkání posunul na druhé místo v pořadí kanadského bodování, ale to ho jistě netěší v situaci, kdy tým poprvé ve své historii zažil dvě porážky v řadě. Zmijozel se ještě pokusil o power play, ale jeho snahu velmi rychle utnul znovu Jan Mácha. Kopidlno se posunulo na 4. místo, Zmijozel zůstává šestý.