HC Kopidlno - HC Chomutice 10:1

HC KOPIDLNO  -  HC CHOMUTICE  10 : 1  (6:1,2:0,2:0)

Sestava: Kordík - Kraus, Jansta(40"Jaroš) - Kosina, Roďan - Jaroš(40"Jansta), Berný, Mácha Jan - Komárek, Odvárko, Svoboda M.
branky: Mácha, Berný (Jaroš), Svoboda M. (Komárek), Jaroš (Berný, Mácha), Mácha (Jaroš), Berný (Jaroš), Jaroš (Kraus), Komárek (Odvárko), Svoboda M. (Kosina), Mácha (Berný)

K tomuto zápasu jsme nastoupili pouze v 10 hráčích a s novou posilou Honzou Máchou, který k nám přestoupil z konkurenčního Hastrmanu. Hned v úvodu  se ukázalo, že to bude velká posila do útoku, kdy v polovině druhé minuty otevřel skóre zápasu a odstartoval gólostoj Kopidlna v první třetině.  Naše mužstvo se dostávalo hodně ke střelbě a  dařilo se nám proměňovat šance a rozhodnout tak zápas již v první třetině, kterou jsme vyhráli jednoznačně 6:1. Když jsme v druhé a třetí neinkasovali a přidali v každé po dvou brankách vyhráli jsme rozdílem třídy 10:1. K vidění byly i kuriozní situace jako například ta, když M.Svobodu v sedě reklamujícího faul na jeho osobu, pobídl ke vstávání střelou do helmy od modré Milda Roďan, anebo když se Chomutice po více jak dvouminutovém zámku při hře 5 na 5 osvobodili ze třetiny až dělovkou Krause, která minula branku a kterou jsme nedokázali polapit a vylétla tak ze třetiny.  V sebotu ráno nás čeká další zápas s HC Lužany.