HC Kopidlno - HC Lužany 1:4 (0:2,0:1.1:1)

Sestava: Kordík - Plíšek, Kosina - Potoček, Šebík - Jansta, Jaroš, Kořínek - Komárek, Hyršal, Pekárek Z.-Odvárko , Roubal

branky: Plíšek

TM: Plíšek 2, Kořínek 2, Jansta 2

Další nevydařený zápas se slabším soupeřem.  Opět jsme nezačali dobře a prohrávali po laciných brankách 0:2. Od druhé třetiny jsme však soupeře přehrávali a mačkali v jejich obranné třetině, ale bez gólového efektu. Naopak soupeř zvíšil na 0:3. V poslední třetině se Lužany zmohli jen na vyhazování puků ze třetiny. Ale v brance byl neprůstřelný brankář (démon)Lužan, který naše střelce přiváděl k šílenství. Teprve tři minuty před koncem se ujala tečovaná střela Plíška a snížili jsme na 1:3. Hra bez brankáře přinela už je úpravu skóre 10 vteřin před koncem na konečných 1:4. Největší zásluhu na výsledku měl brankář hostí, který kryl snad 100 střel našeho týmu.