Nadstavba - HC KOPIDLNO - HC ŽELEZNICE 3:7

HC Kopidlno - HC Železnice  3 : 7 (0:1,2:3,1:3)

Sestava: Kordík - Jansta(50" Pekárek), Komárek - Roďan, Kraus - Jaroš, Pekárek (50"Jansta), Hanuš - Osdvárko, Hyršal, Brodský
Branky: Pekárek, Hanuš(Komárek), Pekárek(Jansta)

První zápas nadstavby jsme odehráli s posíleným týmem HC Železnice hlavně v první polovině zápasu. První branka soupeře sice padla z dvoumetrového ofsajdu, ale nám se nedařila přihrávka a založit nějakou pohlednou a povedenou akci. První třetinu jsme prohráli 1:0. Pak byl vyloučen Jansta a po sporném zákroku také Pekárek. Přesilovku pět na tři a pak i pět na čtyři soupeř potrestal a rázem to bylo 3:0. Když pak soupeř přidal v polovině zápasu čtvrtou branku, vypadalo to na ručník. Změna v sestavě, kdy Jansta šel dopředu a Pekárek se stáhl na beka dala mužstvu určitý impuls ke změně hry. Po minutě a půl jsme snížili individuální akcí Pekárka. Další branku přidal ranou z poza kruhů Marek Hanuš po nahrávce Komárka a najednou jsme měli více ze hry a začalo se dařit. Na 4:3 ve třetí třetině snížil po nahrávce Jansty ranou od modré opět Pekárek a měli jsme soupaře "na lopatě". Další šance se nám ale nepodařilo v zápětí proměnit a po hrubce v obraně jsme inkasovali další branku. Když si pak slabší chvilku vybral, dosud výborný, Kordík, prohrávali jsme opět o tři branky a v závěru dohrávaného utkání ještě jednou inkasovali. Bohužel nás většinu zápasu  trápila nepřesná nahrávka, hrubky v obranné fázi a špatné zakončení.