Ronal Jičín - HC Kopidlno 6:3

Ronal Jičín - Hc Kopidlno 6  :  3  (1:2,3:0,2:1)

Sestava: Kordík - Kosina, Roďan - Plíšek, Šebík - Kořínek, Jansta, Pekárek Z. - Hyršal, Komárek, Kraus - Odvárko, Potoček

Branky: Kocourek , Vaníček(Kocourek ), Svoboda , Kirschner (Svoboda ), Dobiášovský  (Kříž ), Kirschner , - Kořínek (Jansta ), Jansta  (Roďan , Pekárek Z.), Odvárko  (Kosina), Trestné minuty: 8:14 - Plíšek OT 10min

Další zápas s favoritem skupiny jsme nezvládli. I když před zápasem byl papírovým favoritem Ronal, na hřišti to příliš znát nebylo. Naše mužstvo sice po hrubce v obraně prohrávalo 0:1, ale samostatný únik Kořínka a teč Jansty otočila skóre první třetiny v náš prospěch na 1:2. Druhá třetina se nám nevydařila a po nedůrazu a chybách jsme třikrát inkasovali a soupeř se ujal vedení 4:2. V této třetině podržel soupeře vynikající Černý. Ve třetí třetině po snížení na 4:3 z hokejky Odvárka jsme opět inkasovali. Za stavu 5:3 jsme se minutu a půl před koncem pokusili o hru bez brankáře, která se příliš nevyvedla a inkasovali jsme do prázdné branky 20 vteřin před koncem na konečných 6:3.

Tento zápas byl vyrovnaný, ale jako v posledních zápasech nás tíží střelecká nemohoucnost a proměňování šancí. Na gól se hodně nadřeme a lacino inkasujeme. Přesto fanoušky Kopidlna zveme na další zápas 17.1.2012 s HC Lužany.